Karolina Gruszka

7,0
10 347 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Gruszka

Potrafi zagrać i łatwe, lightowe role jak i trudne, które wymagają
dużych zdolności aktorskich. Widać, że Karolina po prostu aktorstwem
oddycha...

untrue

zgadzam sie, mysle ze bardzo wyróznia sie na tle innych aktorów mlodego pokolenia, ktorzy w wiekszosci sa "nijacy".
widzialem ją w teatrze i wielu filmach, uwazam, ze tworzy wlasne kreacje, na które ma swój sposób, co powoduje ze w kazdej odsłonie jest inna.

untrue

A ja uważam że to aktorka urodzona do grania dramatów romantycznych i filmów psychologicznych z naciskiem na obraz i gesty a nie na słowa.
Nie sądzę natomiast aby nadawała się do każdej roli.
Poza tym jest dla mnie najładniejszą obecnie polską aktorką. Ma specyficzny urok i jest bardzo romantyczna, taka trochę nie z tego stulecia, czym mi bardzo imponuje :))
Chciałbym też zobaczyć ją na żywo jak gra w teatrze, może kiedyś się wybiorę ;)

alpagaSatana

Oglądałem ją w Sforze i w Oficerze. Genialne role które super zagrała. W obu tych serialach pokazała trochę ciała...

kuba_wacz

Dobrze że pokazała, a nie dała ciała :) Ale tak w ogóle to za mało ją widać w TV, lub w ogóle jej tam nie widać :(

untrue

Co tu dużo pisać - boska jest :) I bardzo wszechstronna.

andre_

Właśnie jestem po obejrzeniu "Tricku" - jej rola żenująca, zupełnie bezbarwna, ze słabym głosikiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones