Karolina Gruszka

7,0
10 347 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Gruszka

Niesamowicie zagrala Malwine, chcialbym kiedys spotkac taka dziewczyne jaka grana przez nia postac, piekna czula i delikatna poprsotu cudo, az mialem lzy w oczach kiedy zginela. Co do Pani Karolina jest to kobieta o niesamowitej urodzie, bardzo delikatna, niestety nie znam Pani Karoliny,ale jej uroda jest moim idealem. Ten typ urody powudje ze faceci "chodza do tylu".

użytkownik usunięty
cold_as_ice0

Zdaje się, że Natalia Russt w "Tajemnicy twierdzy szyfrów" to podobna postać, co mnie bardzo cieszy.

cold_as_ice0

Bayła cudowna w oficerze, tezwywarła na mie ogromne wrażenie

cold_as_ice0

" Co do Pani Karolina jest to kobieta o niesamowitej urodzie, bardzo delikatna, niestety nie znam Pani Karoliny,ale jej uroda jest moim idealem. Ten typ urody powudje ze faceci "chodza do tylu". "
W pełni popieram, po prostu ideał. A co do jej umiejętności aktorskich, to nie zamierzam się wypowiadać, bo nie jestem wielkim znawcą kina, poza tym moja wypowiedź z pewnością nie byłaby obiektywna.

cold_as_ice0

zgadzam się w 100% , zauważyłam, że aktorka najlepiej sprawdza się własnie w takich rolach, jej gra jest wtedy niesamowita, ja też miałam łzy w oczach przy niektórych scenach z filmu Tajemnica Twierdzy Szyfrów.

cold_as_ice0

Świetnie gra w teatrze..................

użytkownik usunięty
cold_as_ice0

Och...Karolina w Oficerze zagrała świetnie...ja się popłakałam kiedy obejrzałam odcinek w którym zginęła.:/:/
W ogóle jest wspaniałą aktorką i myślę, że osiągnie jeszcze bardzo wiele.:))

ja też się popłakałam jak zobaczyłam ostatni odc. Oficera. Myślałam, że jestem jakimś wyjątkiem, że to nienormalne, a tu proszę: nie jestem sama.

użytkownik usunięty
kasiulinek1

No jasne, że nie!!
Ta scena była bardzo wzruszająca...ona umarła na rękach swojego ukochanego...:(
Smutne.

To był 11 odcinek są jeszcze dwa do końca, w 12 też wzruszająca scena podobnie jak w 13.
A na temat podobała mi się w oficerze to tu dużo mówić, mój ulubiony serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones