PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 813
ocen
7,6 10 1 31813
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Córka Aldony

ocenił(a) serial na 10

Czy Agatka jest w końcu córką Kruszona czy Rysia?

ocenił(a) serial na 10
edyta2706

Dobre pytanie :) W Oficerach jest córką Rysia, no ale wiesz - to tylko część prawdy ;)

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

jest córką Rysia. Gdyby się okazało że jest córką Kruszona, to byłoby ośmieszeniem scenarzystów, którzy by serwowali nam telenowelę... ach to jednak ja jestem ojcem... Córka Rysia i kropka.

ocenił(a) serial na 10
jonaszmiauczynski

A ja bym wolał by była córka Tomka,,owocem,, ich ostatniej nocy no ale żeby ta teoria miała jakieś podstawy trzeba by wiedziec jakiego środka anty-koncepcyjnego używala pani Ginko(bo jeśli to była ,,gumka,, to z emocji mogła o niej zapomnieć i nie założyć mu jej i ,,nieszczęście,, gotowe...)

ocenił(a) serial na 10
jonaszmiauczynski

A ja bym wolał by była córka Tomka,,owocem,, ich ostatniej nocy no ale żeby ta teoria miała jakieś podstawy trzeba by wiedziec jakiego środka anty-koncepcyjnego używala pani Ginko(bo jeśli to była ,,gumka,, to z emocji mogła o niej zapomnieć i nie założyć mu jej i ,,nieszczęście,, gotowe...)

WOLVERINE55

Hmmmm...... Ja powiem tak nie wydaje mi się aby Agatka mogła być biologiczną córką Kruchego chociażby z racji tego że nie była do niego podobna ani twarzy ani z Charakteru choć to może akurat nie jest dobry przykład w odc. 1 tylko ze sobą spali xD a Aldo dużo później oznajmiła że jest w ciąży już będąc w związku z Rysiem :P hehehe :) Dobra a teraz poważnie Ryś wiedział przecież że była z Kruchym tak więc mógłby zażądać od Aldo testów DNA gdyby miał wątpliwości a skoro tego nie uczynił oznacza to iż był pewny swego ojcostwa. Poza tym Brodacz i Junior bodajże w 7 odcinku Oficera żałują iż dziecko nie jest "ich" czyli Kruszona. Natomiast w 13 Odc. "Oficerów" Kruszon stwierdza sam iż mała jest bardzo podobna do Rysia. Także osobiście uważam iż mała Agatka jest biologiczną córką Krzyśka. Ps. A co co do Kruchego szkoda iż nie doczekał się własnego potomstwa z żadną z pan :D

WOLVERINE55

Hmmmm...... Ja powiem tak nie wydaje mi się aby Agatka mogła być biologiczną córką Kruchego chociażby z racji tego że nie była do niego podobna ani twarzy ani z Charakteru choć to może akurat nie jest dobry przykład w odc. 1 tylko ze sobą spali xD a Aldo dużo później oznajmiła że jest w ciąży już będąc w związku z Rysiem :P hehehe :) Dobra a teraz poważnie Ryś wiedział przecież że była z Kruchym tak więc mógłby zażądać od Aldo testów DNA gdyby miał wątpliwości a skoro tego nie uczynił oznacza to iż był pewny swego ojcostwa. Poza tym Brodacz i Junior bodajże w 7 odcinku Oficera żałują iż dziecko nie jest "ich" czyli Kruszona. Natomiast w 13 Odc. "Oficerów" Kruszon stwierdza sam iż mała jest bardzo podobna do Rysia. Także osobiście uważam iż mała Agatka jest biologiczną córką Krzyśka. Ps. A co co do Kruchego szkoda iż nie doczekał się własnego potomstwa z żadną z pan :D

ocenił(a) serial na 10
Oficerka

No tak ale może Ryś dostał ''syndromu Michała z Majki'' i nie zrobił tego testu:D.
No dobra chyba faktycznie nie ma tajemnicy w kwestii ojcostwa Agatki i to ''robota'' Krzysztofa Rysia, chociaż te tajemnice w trylogii kto wie:D.
Co do Tomka to faktycznie szkoda że się nie doczekał choć Aldona chyba będzie chciała szybko ten stan rzeczy zmienić(już w czwartym odcinku robiła wrażenie jakby to była kwestia 6-7 miesięcy i gdyby nie ten ''wypadek'':D)......
No tak czy siak koniec dyskusji:D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones