PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 813
ocen
7,6 10 1 31813
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Tak mi się wydaje że Aldona mogła być zazdrosna o Tomka i jego związek z Malwina. Niby próbowała go do niej zniechęcić mowiac że jest dziwka i że może zniszczyć całą akcje ale wyglądało to tak jakby traktowała to osobiście i była zazdrosna choć w tym czasie nie powinno jej to obchodzić. To była taka jej dziwna miłość platoniczna czy jak?. W sumie nigdy w oczy mu nie powiedziała że go nie kocha...

WOLVERINE55

Hmmmm.... Albo po prostu miała syndrom psa ogrodnika sama nie zje i drugiej nie da :P lub nasunęła mi się taka myśl ze Aldonka po prostu kochała obu panów na raz :P:P niby nie realna ale prawdziwe :D Jest też trzecia możliwość do jednego pana czuła coś poważnego a drugi był dla niej swego rodzaju tylko namiętnością :P He He ale to są już tylko moje przemyślenia :)

ocenił(a) serial na 10
Oficerka

Albo uświadomiła sobie że wybrała tego który dla niej mniej znaczył ale było już za późno na zmianę(ciąża,moim zdaniem był to główny powod dla którego musiała tak szybko się żenić bo w siódmym odcinku próbowała moim zdananiem kombinować by tego uniknąć idąc na akcje na Granda) . No ale może ja coś źle interpretuje w trylogii:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones