PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 813
ocen
7,6 10 1 31813
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Jak dla mnie

ocenił(a) serial na 9

najlepszy polski serial jaki widziałem. Choć nie oglądałem "Gliny", który ponoć też wymiata.

Raclaw

glina rzeczywiście wymiata, oficer tez bardzo ciekawy, ale kontynuacja poniżej przecietności

ocenił(a) serial na 9
Raclaw

Glina - obowiązkowo! Mistrzostwo :)

użytkownik usunięty
Raclaw

Również uważam, że to najlepszy serial polski. Też nie oglądałem Gliny, jakoś nie pasuje mi główny bohater. Ale czytając komentarze, które są wyżej ode mnie, chyba sobie obejrzę. Kontynuacja... ehhh.

ocenił(a) serial na 9

Radziwiłowicz zagrał po prostu fenomenalnie. Mi jakiś nie pasował tam młody Stuhr, a okazuje się, że również zagrał fantastycznie. Ogólnie w Glinie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, polecam serdecznie!

ocenił(a) serial na 10
mateusz6789

Widziałem i Glinę i Oficera i jak dla mnie nie ma porównania. Oficer wygrywa zdecydowanie fabułą. Gra aktorska też na najwyższym poziomie. Jeżeli dodamy do tego tak ciekawe postacie jak Zidan, Rita, Cyba, Juby czy Perła oraz teksty rzucane niby od niechcenia przez bohaterów to mamy niemal ideał. Jedyne co mi się nie podoba w tym serialu to przeciętna mimika Małaszyńskiego. Choć i tak w tej roli wypada najlepiej (porównując do innych filmów w których go widziałem).

Szczególnie urzekł mnie jeden tekst Perły:
"A co to problem w więzieniu znaleźć zawodowego mordercę? Paradoksalnie..." ;)

ocenił(a) serial na 7
Raclaw

obejrzyj "pitbull" jeśli lubisz takie klimaty ... to może dopiszesz go do swojej listy również jako the best ;-) ... dobry serial ....i chwilami naprawdę dobrze oddaje klimat i realia pracy polskiej policji ....

Raclaw

Wg mojej opinii Pitbull i Glina są to najlepsze seriale. Oficer jest słabszy

ocenił(a) serial na 8
kartysta

Najlepsze po "07 zgłoś się" oczywiście ;)

ocenił(a) serial na 10
kartysta

A jak dla mnie Oficer bije oba te seriale ale każdy ma inny gust..tak jak charakter

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones