PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 813
ocen
7,6 10 1 31813
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Lepszy nawet od Pitbulla czy Kryminalni.
10/10

ocenił(a) serial na 10
TenTypMes

Niestety masz rację.
Mówię niestety, ponieważ myślę, że polską kinematografię stać na coś lepszego tylko im się nie chcę tyłka ruszyć.
Dejczer powinien zrobić kolejny nowy film albo serial kryminalny nie skupiając się na efektach specjalnych tylko na fabule.
W TV ciągle lecą jakieś powtórki i moim zdaniem trzeba TV odświeżyć.

TenTypMes

Moim zdaniem jesteś niesprawiedliwy(a) wrzucając do jednego worka te trzy seriale. Pittbull jest serialem obyczajowym natomiast Oficer czy Kryminalni to tytuły rozrywkowe (sensacyjne).

ocenił(a) serial na 10
marek_ordon

Rozrywkowe?, a to ciekawe.
Zauważyłeś co jest napisane w rubryce gatunek pod ''Oficerem''.....

WOLVERINE55

Tak, zauważyłem.
Zauważyłem również, że "Pitbull" jest serialem mającym dużo więcej z dramatu niż "Oficer", a w rubryce gatunek pod "Pitbullem" nie ma słowa dramat.
Wybacz, ale będę ufał bardziej sobie niż temu co jest napisane w rubryce gatunek.

PS. Żeby nie było, bardzo lubię "Oficera".

ocenił(a) serial na 8
marek_ordon

dokładnie :) Chociaż wszystkie są traktowane jako seriale kryminalne. Oficer zapewnia rozrywkę, emocje i możliwość utożsamienia się, natomiast Pitbull pokazuje policję od najbardziej brutalnej, bezpośredniej strony - i dlatego jest lepszy od Oficera.

TenTypMes

Nie sposób się nie zgodzić :)

ocenił(a) serial na 7
attra

te gówno tvn-u porównujesz z pitbullem?? o ja p*erdole :| to jak jak by Robocopa porównać do tych upośledzonych seriali dla dzieci hana montana czy licho wie co jeszcze...

ocenił(a) serial na 8
MastaBlasta

mastablasta po pierwze i najwazniejsze ''to gowno '' wyprodukowala TVP a nie tvn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones