PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 794
oceny
7,6 10 1 31794
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Genialne od samej czołówki, po napisy końcowe. Warto obejrzeć i poznać historię Kruszona i Granda, tragedię ich postaci i wizje na przyszłe części, które nie są niestety już tak dobre jak ta 1.

pikulasek31

zgadzam się w 100%

asia_ak

zdecydowanie popieram. oglądałam ze trzy razy i dotąd nie widziałam chyba innego serialu o podobnej tematyce tak samo dobrego !
Skomplikowana intryga ciekawe postaci i dobra gra aktorska. rewelacja

ocenił(a) serial na 8
pikulasek31

a teraz po latach jak widziałeś pewnie takie hity jak Breaking Bad jak prezentuje się ten serial ??

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Oglądałem chyba 5 raz całą trylogię. Jest to na pewno inna bajka od zagranicznych seriali ale to jakie emocje budzi ta produkcja i ile można wycisnąć z tej fabuły oglądając to kolejny i kolejny raz jest nie do opisania. Ja za każdym razem, gdy oglądam tę serię mam nieodzowne poczucie, że wyłapuje coraz to nowsze smaczki. Polecam każdemu obejrzeć wszystkie 3 części. Warto!

ocenił(a) serial na 9
pikulasek31

Piona , mam tak samo - mimo znetflixowanych mózgów Oficer nadal błyszczy :)

ocenił(a) serial na 10
pikulasek31

wracam po 8 latach- odczucia takie same- 10/10 emocje takie, jakby to był 1 raz kiedy to oglądam

ocenił(a) serial na 6
pikulasek31

Dla mnie potężne rozczarowanie, po Pitbulu i Glinie- tutaj większość postaci tylko mówi, kim jest i co robi (najlepszy policjant, ja tu dowodzę itp) bo najwyraźniej nie może lub nie umie zagrać swojej roli. Tylko muzyka niech zostanie w pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones