PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 817
ocen
7,6 10 1 31817
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Dopiero co stracił prace i dał rumunce siedzącej na ulicy pierścionek wart 1800zł. Co za głupi nierealny pomysł reżysera żeby taką scene odwalić. Koleś mieszka w jakiejś obskórnej norze, jest bezrobotny, bieda wokół aż piszczy a on pierścionki rozdaje. Po tej scenie przestałem oglądać ten serial a nawet całkiem nieźle sie zapowiadał. :/

ocenił(a) serial na 10
Varza

Dał bo kojarzył mu się ze złamanym sercem. Możliwe też że wierzył że takie rzeczy przynoszą szczęście. A serial świetny moim zdaniem. Pierwszy i trzeci sezon świetny. Trzeci sezon to ostatni Polski serial na który czekałem z zainteresowaniem.

ocenił(a) serial na 2
WOLVERINE55

"Takie rzeczy szczęście przynoszą"
Hehe zejdź na ziemie - takie rzeczy w Polsce sie nie zdarzają
że ktoś rumunce pierscionek za 1800zł na ulicy podaruje.

ocenił(a) serial na 10
Varza

No nie będę twierdził że to serial realistyczny. Bo nie wygrał bym w tej dyskusji. A

ocenił(a) serial na 2
WOLVERINE55

No jest nierealistyczny. Taka jedna niepeawdziwa scena potrafi mnie odrzucić od oglądania całości.
Ale kazdy na inny gust i szanuje twoją opinie :)

ocenił(a) serial na 10
Varza

Ja twoją też.:-).

WOLVERINE55

Taj jak jak nie racionalne jest podarować pierscionek Rumunce tak samo nieracionalne bylo go kupować. To jest sfera afektu - i dlatgo calkiem do przyjecia. :-)

neopalma

To nie była Rumunka tylko ciawareska patologia, która być może przyjechała z Rumunii.

Varza

W zyciu wszystko się zdarzyć może, z biegiem lat się o tym przekonasz.

ocenił(a) serial na 2
Szybszy

Nie.

Varza

Jasnowidz :)

Varza

Jak dla mnie ten serial jest pełen takich scen...

ocenił(a) serial na 9
Varza

Jeśli z powodu tylko tej sceny zarzuciłeś serial to wiedz, że popełniłeś błąd.

Ja oglądam Oficera już nie wiem który raz, bo ten serial się NIE STARZEJE ale to tylko moja opinia :)

ocenił(a) serial na 8
Varza

ech ci wszystkowiedzący ... żal.
napisz lepszą historię, na pewno będziesz usatysfakcjonowany ;)

ocenił(a) serial na 10
clavier

Po pierwsze rumunka by sie obrazila !
po drugie to byla cyganka a to roznica istotna !
I taki z ciebie krytyk ^^

ocenił(a) serial na 7
Varza

Racja, to było głupie. Jak tak chciał szastać kasą, mógł dać ten pierścionek Perle, by miał na sąd w sprawie swojego synka.

borzo30

Perła mógł pewnie kupić całą Pragę (czy gdzie tam oni mieszkają), w sprawie synka nie chodziło o brak pieniędzy: oficjalnie był bezrobotny, bez źródła utrzymania, nie mógł w świetle prawa zapewnić dziecku odpowiedniego poziomu egzystencji. Sąd w takich przypadkach kieruje dziecko do domu dziecka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones