PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 813
ocen
7,6 10 1 31813
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

ale juz widze ze nie dorasta do piet pitbullowi,ani nawet odwroconym,brakuje przedewszystkim
realizmu postaci gangsterow i policjantow,brak przeklenstw i slangu powoduje negatywne
odczucie,obsada calkiem ciekawa ale tak jak pisalem do pitbulla daleko,moze w pozniejszych
odc sie jakos rozkreci.

ocenił(a) serial na 10
lotrKiller

Hm a mi się wydaje że w pierwszym odcinku jest sporo slangu, może nie policyjnego ale.....
Co do wulgaryzmów a raczej małej ich ilości to nie jest to wada gdyby co drugie słowo było wulgarne serial by jednak stracił...
W ''Oficerze'' najlepsza jest fabuła i (moim zdaniem) barwne postacie......

WOLVERINE55

hm w pierwszym odcinku jest jakis suchar ze skokiem na bank,ktory jest wielkosci kiosku ruchu a jedyne osoby w nim to babcia za lada ,1 ochroniarz i jakas baba ktora non stop krzyczala,ale co mi sie rzucilo w oczy to BEZNADZIEJNA-OHYDNA I DYSKWALIFIKUJACA 'gra' aktorska mamaja i jego laski...tragedia.
jestem juz na 4 odc i nadal nic sie nie dzieje,wszystko jest mialkie i nijakie,szyc udaje twardego gline ale do dorocinskiego mu daleko,i to bardzo.lepiej wyszedl jako gburowaty wiezien w symetrii ,taki tez powinien byc w oficerze.idzmy dalej-przeklenstwa w wydaniu dziedziela czy wieckiewicza w odwroconych czy genialnego grabowskiego w pitbullu to cala magia ktora nadaje spektakularnych rozmiarow realizmu calosci.
co do fabuly w oficerze to narazie ciezko mi powiedziec bo jak pisalem jestem na 4 odc,natomiast postaci sa nijakie i bezbarwne.
jakby co to ja lotrkileer inne konto.

lotrKiller

podbijam bo to najciekwaszy temat na tym forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones