PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 813
ocen
7,6 10 1 31813
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Mam pytanko do wszystkich. Czy ktoś wie lub posiada muzykę z filmu Oficer?
Chodzi mi o pełne wydanie. Krótkie sample ze strony tvp już mam ale to jest trochę lipa.
Czy powstał wogóle jakiś soundtrack?
Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.

ocenił(a) serial na 10
adampuch

Ja mam cały soundtrack. Jak chcesz to daj mi maila to Ci wyœlę.

ocenił(a) serial na 10
Kellatrix_2

szyna_88@interia.pl

Bardzo prosze o wysłanie mi tej muzyczki. Z góry dzieki

ocenił(a) serial na 8
Kellatrix_2

Ja również bardzo proszę o przesłanie soundtracka na pocztę. Z góry wielkie dzięki!!


sivyok@wp.pl

Kellatrix_2

Oj lista chętnych na tą muzykę duża, ale... ja też bym bardzo prosiła o wysłanie mi tej muzyki na emaila, bo nigdzie nie mogę jej zdobyć. Mój email agata_nt@op.pl. Z góry bardzo dziękuję!

Kellatrix_2

Czy ja tez mogłabym prosic bardzo bardzo :))) o przesłąnie muzyki z Oficera. Z góry dziękuje: agulaf@interia.pl

Kellatrix_2

Jeśli można prosić to adampuch@o2.pl. Dzięki z góry i sorry że tyle to trwało.

Kellatrix_2

witam , mozesz mi wyslac cala muzyke z filmu oficer?? z gory dzieki serdeczne

Kellatrix_2

Witam
Poszukuję pełnego soundtracka do serialu oficer już bardzo długi czas. Nie mają w empiku ani innych sklepach z muzyką. Jak się pytam o to w sklepach muzycznych to ludzie robią minę taką jakbym rozmawiał do nich po CHIŃSKU. Zobaczyłem na filmwebie, że pan jest jego szczęśliwym posiadaczem. To jest mój adres email mlutostanski@wp.pl. Proszę niech mi go pan wyśle. Dziękuję bardzo.
Pozdrawiam
M.L.

Kellatrix_2

Siemka. Bardzo bym prosil o muzyke z Oficera,z gory dziekuje. Moj adres marcinteklak@wp.pl

Kellatrix_2

Witam, gdybym mógł prosic o wysłanie również mi pl427@wp.pl, cobra427@pf.pl

Kellatrix_2

Ja też bardzo bym prosił o przesłanie mi całego soundtracka Oficera!Z góry dziękuje..
gordan10@wp.pl

Kellatrix_2

jesli to nie problem ja bym rowniez prosil o ten soundtrack. z gory dziekuje i pozdrawiam z australii.
email: pejsy@wp.pl

Kellatrix_2

ja rowniez bym prosil Moj adres pejsy@wp.pl
wielkie dzieki

Kellatrix_2

a bym tylko poprosił o nazwę płytki ;) na meila: mpnorek666@o2.pl z góry dzięki ;)

Kellatrix_2

Czesc, bardzo prosze o przeslanie muzyki z Oficera. Moj email: yoasia28@yahoo.com Bardzo dziekuje!

ocenił(a) serial na 10
Kellatrix_2

Ja bym też bardzo prosił o soundtrack sting_k@interia.pl :)

Z góry WIELKIE DZIĘKI :)

Kellatrix_2

witam ja tezbym prosil jesli mozna o soundtrac do ogicera moj email to zychu32@tlen.pl
z gory dzieki
pozdro

Kellatrix_2

Czy mógłbyś wysłać i mi? Bardzo dziękuję: ula.tratkiewicz@op.pl

Kellatrix_2

ja też bardzo proszę o soundtrack, będę bardzo wdzięczny..mój mail to kubawin@poczta.fm

Kellatrix_2

to jakbyś był tak miły to ja tez ustawiam sie w kolejce na soundtrack
anadom@poczta.wp.pl
dzieki z góry!!!! :*

Kellatrix_2

Mógł bym takrze prosic o soundtracka. Z góry był bym wdzięczny!! pawelwn@vp.pl

Kellatrix_2

Czy mi też mugłbyś wysłć na pepe513@gmail.com

Kellatrix_2

Jeśli możesz to wyślij mi ten saundtrack na maila ewelinka1413@o2.pl z góry dziękuję ;)

Kellatrix_2

mógłbym Cię także prosić o wysłanie soundtracka Oficerów? Będę bardzo wdzięczny :)

Kellatrix_2

tez bym bardzo prosila o przeslanie na adres malinka234@tlen.pl

Kellatrix_2

hej!!mam ogromna prośbe chodzi o muzykez oficera czy mozesz mi przesłać??/bardzo propsze i bede bardzo wdzięczna.moj email: catwoman10@op.pl

Kellatrix_2

ja też poproszę o ścieżkę dźwiękowa z serialu oficer great67@wp.pl z góry dziękuję

Kellatrix_2

hej, czy ja też mogę ładnie prosić soundtrack z 'Oficera'? emilia.jakubowska@wp.pl dzięki

ocenił(a) serial na 7
Kellatrix_2

Szukam i szukam i znaleźć nie moge, co najwyżej jakieś 30 sekundówki! Jak możesz to poproszę o przeslanie na maila (marlipin77@yahoo.co.uk) soudtracku z "oficera"

ocenił(a) serial na 7
Kellatrix_2

Szukam i szukam i znaleźć nie moge, co najwyżej jakieś 30 sekundówki! Jak możesz to poproszę o przeslanie na maila (marlipin77@yahoo.co.uk) soudtracku z "Oficera"
Z góry dziękuję!
Marlipin77

Kellatrix_2

Proszę o wysłanie także mi:)! Z góry dziękuję!
cebulajda@wp.pl

Kellatrix_2

wyczytałem, że masz soundtrack z serialu "oficer". Możesz mi go wysłać? Z góry dzięki. oto mój mail: sw.mikolaj_i_renifery@poczta.gazeta.pl

Kellatrix_2

Czy mógłby mi ktos podesłac na pocztę całą ścieżke dzwiekową z serialu oficer ????/ Bede dozgonnie wdzieczny - bardzo prosze o pomoc - mój adres to :

Wicher1@wp.pl

Kellatrix_2

Rany!!! Szukam musyki z serialu odkąd zobaczyłam go w Tv. Czy i ja mogę prosić o przesłanie mi jej na emaila??? Bardzo, bardzo proszę...
Mój email: agata_nt@op.pl

Kellatrix_2

Witam
Czy jest jeszcze możliwość zdobycia muzyki do Oficera

Kellatrix_2

Witam bardzo mi zależy na sountracku z Oficera błagam niech ktoś mi wyśle na maila:greyflannel@go2.pl

Kellatrix_2

Mój mail: c_luk@op.pl
Z góry wielkie dzięki:)

Kellatrix_2

Ja też prosiłabym o soundtrack. Mój e-mail to: mkrolik11@op.pl
Z góry dzięki.

Kellatrix_2

proszę o wysłanie mi melodii z serialu "oficer '' na Pablo1510@o2.pl bardzo proszę....... jak najszybciej ....

Kellatrix_2

Ja również proszę o przesłanie muzyki, jeśli to oczywiście nadal aktualne.
nikaaa007@wp.pl
z góry baaaaaaaaardzo dziekuje ; ]]

Kellatrix_2

Prosze żeby mi ktoś wysłał bardzo mi zależy jagi007@poczta.fm :)

adampuch

witam czy mozes mi tez wyslac muzyke z filmu ogolnie mi chodzi o utwor w czolowcze jak sie zaczyna. moj emil misek211@o2.pl

ocenił(a) serial na 8
misek211

tez byłabym wdzięczna z muzykę- mój e-mail irien@op.pl bardzo bardzo mi na tym zależy...

adampuch

to ja tez bym baaaardzo prosila... matylda_89@o2.pl
dzieki:)

adampuch

Ja też bardzo, bardzo proszę o muzykę z Oficera. agata_nt@op.pl

adampuch

Ja również zgłaszam się do chętnych :)
Mój mail to t-rexx@wp.pl . Najbardziej zalezy mi na tytułowym utworze...

adampuch

Ja też bym bardzo prosił : gregor1000@o2.pl. A tak wogole to moglbyś go wrzucić na jakis serwer albo torrenta bo napewno bardzo dużo osob szuka takiej płyty.

gregor1000

Proponuje wrzucić na rapida, megaupload lub coś podobnego.
No, ale jak komuś się chce to może i być na maila largo32002@o2.pl

z góry wielkie dzięki . pzdr.

milarko

Oj chyba dolacze do tej grupki fanow muzyki z oficera :) jakby byl ktos uprzejmy tez bym prosila o przeslanie tego soundtracku ;P pscoolusia@interia.pl

ocenił(a) serial na 9
beedril

No najlepiej było by wrzucić na serwer i dać tutaj linka, choć nie wiem czy jest to akurat legalne (tj. zgodne z regulaminem filmweb).

kubix1@wp.pl / byłbym wdzięczny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones