PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 813
ocen
7,6 10 1 31813
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

nieporozumienie

ocenił(a) serial na 2

scenariusz jest kompletnie do bani i sypie się od samego początku.
małaszyński w tym filmie jest bardziej drewniany od pinokia, robienie z oficerów ludzi (rozmowy z matką, synem itp) to niezamierzone uśmiesznianie filmu.
nie ma co go porównywać choćby do pitbula lub gliny.
wytrzymałem 4 odcinki i przestałem oglądać - z żalem, bo obsada jest niesamowita. i w związku z tym, żal z powodu spaprania potencjału jeszcze większy.

ocenił(a) serial na 10
saqbis

Zależy co kto lubi ja tam uwielbiam ''Oficera''.
Poza tym właśnie po 4 odcinku zaczyna się robić naprawdę ciekawie.....

saqbis

Właśnie scenariusz w "Oficerze" jest całkiem niezły moim zdaniem. WOLVERINE55 ma rację, akcja rozwija się z każdym odcinkiem.

ocenił(a) serial na 10
marek_ordon

A jeszcze jedno czy gdyby Kruchy chodził cały dzień na bani to byłby dla ciebie ciekawszy?.

ocenił(a) serial na 10
marek_ordon

Zgadzam sie - scenariusz jest najwiekszym plusem oficera. W zasadzie do samego konca trudno sie zorietowac o co naprawde chodzi. A gdy juz zalapiemy... wtedy moze byc za pozno ;)

saqbis

Mam tak samo jak ty wytrzymalem 3 odcinki i.troche czwartego myslalem ze sie rozwinie a tu nic dobry serial trzyma w napeciu od pierwszego odcinka wole Fale zbrodni. A z gry aktorow tylko Wieckiewicz i Globisz zagrali dobrze a reszta no moze jezcze Dziedziel.
I niepodoba mi sie to ze tak mieszaja aktorow w Polsce .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones